Alina Sokolova, How to carry and to be carried
Alina Sokolova
WikiHow: How to carry and to be carried, 2022
150cm x 170cm
signiert, datiert
Work | #368 |
Anfangsdatum | 16/06/2023 08:00 |
Enddatum | 20/07/2023 19:00 |
Steuern | 5.6% |
Aufgeld | 25% |
Aktueller Preis | 4.850 € |
Total fällig | 6.400 € |