Aklima Iqbal, A Sunrise
Aklima Iqbal, A Sunrise, 2022
100cm x 100cm
Gemälde, Acryl, 2022
Signiert, Datiert
Work | #293 |
Anfangsdatum | 20/10/2022 15:53 |
Enddatum | 26/11/2022 15:55 |
Steuern | 5.6% |
Aufgeld | 25% |
Aktueller Preis | 3.330 € |
Total fällig | 4.400 € |
Aklima Iqbal, A Sunrise