Jessica Nam Kim, The Observer

Jessica Nam Kim, The Observer

Lot #242
Anfangsdatum 22/09/2022 14:38
Enddatum 16/09/2022 20:00

Jessica Nam Kim

The Observer

110cm x 150cm

signiert, datiert

€ 6.290 - 6.600
Jessica Nam Kim